تدریس مجازی ... آموزش خلاق

مدرسه کجاست؟

whereisschool

مدرسه حاصل تلاش نهايي بشر براي آموختن رسمي و يکي از اجزاي بقاي تعليم و تربيت تعريف شده است. به يک تعبير عمومي مي‌توان گفت «مدرسه» خانه دوم همه کودکان و فراگيراني بوده که مي‌خواستند بيشتر از حد آموزه‌هاي درون خانه خود بياموزند.مدرسه به افراد احساس اعتماد به نفس داده و آنها را اجتماعي بار مي‌آورد و از طرفي باعث مي‌شود که افراد جرات پيدا کرده و بتوانند مکنونات دروني خود را با ديگران به تبادل‌نظر بگذارند.

ادامه مطلب

فعالیت سلامت

salamat

یکی از مهم ترین و ابتدایی ترین حقوق و نیازهای حیات بشری، سلامت می باشد. سلامت از دیدگاه ملت ها و همه مکتب ها به عنوان ارزش فردی و اجتماعی به حساب می آید .تمامی کشورها در راستای دستیابی به سلامت، به همه گروه ها ی مختلف جامعه توجه می کنند. از میان این گروه ها، کودکان و نوجوانان از اهمیت خاصی برخوردارمی باشند،

فعالیت هوش بدنی

hooshbadani

هوش بدنی توانایی و آمادگی فرد در انجام کارهایی که مستلزم حرکت بدن، استفاده از عضلات و به خصوص کارهایی است که به مهارت دست نیاز دارد. افرادی که هوش بدنی بالایی دارند، عاشق کارهایی هستند که بدن و به خصوص دست آنها را درگیر می کند مثلا کارهای فنی و مکانیکی، صنایع دستی و هنرهای ظریف.

فعالیت روانشناختی

ravanshenakhti

در ادبیات مشاوره مدرسه به طور مستمر بر ضرورت درک مسائل رشدی دانش آموز تأکید می شود. به خصوص برنامه ها و اقدامات مشاور مدرسه باید با تئوری رشد و پژوهش خیلی هماهنگ باشد.در ادبیات مشاوره مدرسه به طور مستمر بر ضرورت درک مسائل رشدی دانش آموز تأکید می شود. به خصوص برنامه ها و اقدامات مشاور مدرسه باید با تئوری رشد و پژوهش خیلی هماهنگ باشد

فعالیت آموزشی

amoozesh

در طول تاریخ آموزش و پرورش، برنامه‌ریزان مدرسه‌ها و مربیان، در جست‌وجوی شاخص‌ها یا استانداردهای مدرسه کیفی بوده‌اند.در طول تاریخ آموزش و پرورش، برنامه‌ریزان مدرسه‌ها و مربیان، در جست‌وجوی شاخص‌ها یا استانداردهای مدرسه کیفی بوده‌اند.به دیگر سخن، تاسیس و آماده‌سازی مدرسه‌های موفق یا استاندارد، دغدغه همیشگی، همه نظام‌های آموزشی بوده است.

آخرین ویدئو های مدرسه

بازیهای محلی

داستانهای کودکانه

دبستان غیر دولتی دوره اول لقمان حکیم

آدرس : بلوار کشاورز ، خیابان سید عظیم ، کوچه نبوت پلاک 8

تلفن :  37754020 و 37751299  

همراه : 09131358893

تارنما : www.loghmanhakim.com

ایمیل : dabestan@loghmanhakim.com

ساعات کاری : روزهای کاری هفته ، 

ساعت 8  الی 13